Жмеринське райуправління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/78/21 від 14.01.2021р  повідомляємо про виявлення Salmonella (presence /25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371). Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою, із Республіки Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку.

У зв'язку із локдауном масових купань та гулянь 19 січня 2021 року на березі р. Пд. Буг не буде!

Шановні мешканці Гніванської громади! Повідомляємо вам, що у зв'язку із введеним карантином та локдауном традиційні масові гуляння, які щорічно відбувалися 19 січня в м. Гнівань на березі річки Пд. Буг заборонені відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236. Богослужіння та освячення води відбудеться у храмах громади.

Денис Шмигаль: За дорученням Президента України Уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр

За дорученням Президента України Уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Вінницький обласний центр з гідрометеорології інформує:

18-19 січня 2021 року у Вінницькій області утримається холодна погода, на дорогах ожеледиця. 18 січня очікується хмарно з проясненнями, невеликий сніг. Температура вночі 15-20° морозу, вдень 10-15° морозу. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Шановні водії та пішоходи!

На Вінниччині зниження температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах ожеледиця.

Прогноз погоди на 16-19 січня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині 16-17 січня очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура: вночі 15-20° морозу, вдень 13-18° морозу. За попередніми даними 18-19 січня: без опадів. Температура: вночі 16-21° морозу, вдень 11-16° морозу.

До уваги мешканців громади!

Шановні мешканці громади! 11 січня Гніванська міська рада звернулася до Вінницьких центральних ЕМ з проханням про перенесення планових відключень електропостачання у зв'язку з введеним у країні локдауном та перенесенням освітнього процесу навчання школярів в онлайн режим, а також погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури до -20° С.