Вітаємо з Міжнародним днем волонтерів!

У Гніванській ОТГ більшість мешканців мають відношення до благодійності, від малечі до людей поважного віку. Кожен із нас хоча б раз у своєму житті брав участь у різноманітних благодійних акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Тому хочемо привітати усіх із цим святом! Дякуємо за ваше добре серце, небайдужість та людяність!

УВАГА! ОБГОВОРЕННЯ!

Шановні мешканці Гніванської ОТГ! Гніванська міська рада планує здійснити реконструкцію та благоустрій міського парку (перед Гніванським ЦПМСД). Хочемо почути ваші пропозиції та ідеї, яким ви бачите наш міський парк. Кращі ідеї будуть враховані при формуванні технічного завдання на проектування. Ваша думка важлива для нас!

Фольклорний міні-фест "Гармонь грає, душа співає"

30 листопада в міському будинку культури ВПЕРШЕ у Гніванській ОТГ відбувся фольклорний міні-фест «Гармонь грає, душа співає», на який завітало близько 70 учасників із різних куточків Вінниччини (м. Вінниця, с. Гончарівка Літинського р-ну, с. Селище, смт. Браїлів), серед яких були і талановиті артисти Гніванської ОТГ.

Увага! Відключення електроенергії

СО «Тиврівські ЕМ» повідомляють: 04 грудня з 10.00 до 12.00 год. у зв’язку із заміною трансформатора планується знеструмлення споживачів таких вулиць: Миру, Лесі Українки, Лісова, Б. Хмельницького, Макаренка (включаючи і провулок), Карпенка, Квітнева, Лисенка.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

3 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в Гніванському професійномуліцеїімені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського соціальним педагогом та вчителем історії спільно з спеціалістом з соціальних питань міської ради було проведено захід щодо попередження випадків насилля.

Як буде розвиватися медицина в Гніванській ОТГ

2 грудня в кабінеті міського голови відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку охорони здоров’я на території Гніванської ОТГ. Даний орган створено за ініціативи міського голови з метою загальної координації надання медичних послуг в громаді на всіх без виключення рівнях.

На нараді у міського голови обговорили проблемні питання при обстеженні матеріально-побутових умов заявників субсидій

Після об’єднання територіальних громад, обов’язки щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов заявників субсидій перейшли на працівників органів місцевого самоврядування. При попередньому дослідженні в нашій ОТГ до кінця 2019 року буде складено близько 1 тис. таких актів.

Увага! Відключення електроенергії

За повідомленням СО «Тиврівські ЕМ» 03 грудня з 9.00 до 17.00 год. у зв’язку із ремонтними роботами буде знеструмлено споживачів: вул. Терешкової, част. вул.Козацької та част. вул. Перемоги. Вибачте за незручності!

«Піжамна вечірка» в НВК

За ініціативи Голови учнівської ради, Лавренчук Анни, відбувся тематичний день «Піжамна вечірка», приурочений Всесвітньому дню дитини. Для учнів 5 – 11-х класів форма одягу цього дня була улюблена піжама. Втомлені від навчання учні, після уроків поринулись в невимушену атмосферу затишку та тепла, переглянувши фільм «Хто в домі тато?» Цей день подарував учням нові емоції, гарний настрій та приємні спогади!