Відбулось обговорення Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області

1 листопада Володимир Кулешов взяв участь у робочій нараді керівництва області з керівниками територіальних громад Вінниччини. Очільникам громад був презентований перший в Україні Регіональний план управління відходами у Вінницькій області, над яким більше року працювала експертна група "DESPRO". Організаторами заходу стала Агенція регіонального розвитку Вінницької області та Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за підтримки швейцарсько-українського проєкту "DESPRO".

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Напередодні професійного свята Дня працівника соціальної сфери, яке в Україні відзначається щорічно у першу неділю листопада, привітати працівників Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» прийшли секретар Гніванської міської ради Андрій Висідалко та перший заступник міського голови Олена Яковець.

Термінова нарада у зв'язку із виділенням додаткових коштів на інсулін

У зв’язку з обставинами, які виникли внаслідок невиконання державою своїх зобов’язань, а саме незабезпечення хворих безкоштовним інсуліном, в кабінеті міського голови відбулася термінова нарада, на якій Володимир Кулешов прийняв рішення про надання аптекам гарантій на оплату за інсулін хворим жителям Гніванської ОТГ.

Прогноз погоди на 30 жовтня - 2 листопада 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 30-31 жовтня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Місцями туман. Вітер західний, 5-10 м/с.Температура повітря: 30.10 вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 2-7° тепла, 31.10 вночі 1-6° морозу, вдень 2-7° тепла.

На вул. Промислової відремонтували частину асфальтового покриття прибудинкової території!

Вчора завершився поточний асфальтобетонний ремонт прибудинкової території по вул. Промислова. Було відремонтовано близько 200 м2 асфальтового покриття. Також у планах міської ради відремонтувати асфальтове покриття усіх прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

«А пам’ять священна…»

Саме під такою назвою сьогодні в актовій залі Ради ветеранів відбувся літературно-музичний захід, приурочений Дню визволення України від нацистських загарбників. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх українців, які віддали життя задля вигнання нацистських окупантів з території рідної Батьківщини.