Вітаємо юристів з професійним святом!

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

НВК - переможці футбольних змагань серед шкіл Гніванської ОТГ

03.10.2019 року відбулися змагання Гніванської ОТГ серед закладів загальної середньої освіти з футболу (юнаки). За підсумками змагань команда НВК "ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2" зайняла І місце. У складі команди були: Алексєєв Б., Булах Р., Гордовський Р., Каліна Д., Бабій Б., Іванченко М., Сотник І., Савицький І., Рабус В., Чапалюк М., Абадулін І., Бендас В., Бабій Д., Джига Є., Сплавський В., Захаров О. Також в номінаціях: "Кращий півзахисник змагань" став Абадулін І., та "Кращий нападник" - Захаров О. Тренер-представник: Дунда В. Б. Команда переможців та команди призерів, а також кращі гравці були нагороджені грамотами.

Як в НВК відзначали День вчителя?

Одним з найбільш шанованих професійних свят  звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День  працівника освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня.

НВК - переможці огляду-конкурсу Профспілки працівників освіти

26 вересня 2019 року в Будинку вчителя м. Вінниці відбувся ХІ Пленум Профспілки працівників освіти і науки, на якому були підведені підсумки огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію. Гніванський освітній заклад - НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №2", прийняв участь у цьому конкурсі. Спочатку у районному етапі, де вибороли І місце, а потім у обласному. Серед 26 учасників, що взяли участь у огляді-конкурсі, НВК посів І місце, за що був нагороджений Дипломом І ступеня та Сертифікатом на суму 5000 гривень.

Ще одного призовника провели на строкову службу до лав ЗСУ

Сьогодні в кабінеті Гніванського міського голови було урочисто проведено на строкову службу в Збройні Сили України Католіка Олександра Анатолійовича 1998 р.н. Міський голова Володимир Кулешов та голова ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд побажали хорошої служби, вірного служіння українському народу та за традицією вручили грошові подарунки від міської ради та громадської організації. До привітань також долучились депутати та працівники міської ради.

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють, що у зв'язку з переобладнанням трансформаторної підстанції 7 жовтня 2019 року з 9.00-17.00 год. буде знеструмлено: - част. вул. Перемоги;

Автодорога через Могилівку та Демидівку буде капітально відремонтована в 2020 році!

Автодорога обласного значення Гнівань - Браїлів, що пролягає через села Демидівка та Могилівка в 2020 році буде капітально відремонтована, в поточному (до кінця року) буде проведено ямковий ремонт найбільш проблемних її ділянок. Вчора, на запрошення Громадської ради при голові облдержадміністрації, Юрій Мельник взяв участь у засіданні круглого столу на тему: "Пріоритетні напрями з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення".

Всесвітній День вчителя відзначили в Могилівській школі

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. 3 жовтня в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято, присвячене Дню вчителя "Учитель - садівник, що ніжно пестить квіти".

У центрі "Джерело" вшанували природу

В доступній та цікавій формі вчора відбулася екологічна гра «Ми всі вийшли з природи. Природа в нас самих» для вихованців центру "Джерело". Метою керівника гуртка «Виготовлення сувенірів» Михайленко О.Л. було навчити вихованців відчувати красу природи, виховувати любов і бережне ставлення до неї, формувати почуття прекрасного та спонукати до захисту краси довкілля.