Демидівські школярі турбуються про пернатих друзів

25 листопада зробили гарну справу. Турбуючись про пернатих друзiв, виготовили печиво для птахiв з дiвчатками-другокласницями Демидiвської школи. Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Тож давайте будемо милосердними до наших крилатих друзiв!

Проводяться роботи по підсипці вулиць

Від самого ранку КП "Гніваньводопостач" проводить роботи з посипки вулиць громади. Першочергово посипаються вулиці з найбільшим навантаженням та ті, що ведуть до шкіл, садочків, медичних установ, організацій, підприємств. На жаль, підсипати відразу усі вулиці неможливо, тому будьте обережні. Дякуємо за розуміння!

До Дня жертв Голодоморів відбувся захід-реквієм

У рамках заходів до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Гніванському міському будинку культури відбувся мистецький захід-реквієм. Згадати та вшанувати всіх загиблих у роки голодомору прийшли представники міської ради, працівники бюджетних установ громади та місцеві жителі.

"До полювання готові!"

"До полювання готові!" - гурток початкового технічного моделювання в ЦПО "Простір".

Підготовка волейболістів до Чемпіонату Вінниччини

У суботу, 23 листопада, стартує Чемпіонат Вінниччини з волейболу, який проводить ФСТ «Колос». Вчора відбулося контрольне тренування, на якому тренер Юрій Мартинович визначав стартовий склад на змагання! Побажаємо Гніванським волейболістам вдалого виступу!

У НВК відбулися урочистості з нагоди відзначення 6-ої річниці революції Гідності

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та революцію Гідності 2013 року. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.