Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють про відключення електроенергії. 29 жовтня 2019 року з 10.00-12.00 год. у зв'язку з видаленням аварійних дерев буде знеструмлено мікрорайон Витава, с. Грижинці та свердловину Грижинецького водозабору.

Особу порушника встановлено

За повідомленням інспектора з благоустрою Гніванської міської ради С. І. Ісаєва, який з камер відеоспостереження встановив лихацтво зі сторони водія автомобіля марки Лада – Калина, секретар міської ради А. Т. Висідалко звернувся до правоохоронних органів Гніванської ОТГ з проханням розшукати порушника. І вже через добу старший дільничний інспектор Гніванського відділу поліції капітан О. М. Говоров повідомив, що внаслідок слідчо-оперативних дій було встановлено власника автомобіля та його реєстрацію.

По центральній вулиці замінять частину водогону

На тротуарі зі сторони міського скверу проводяться роботи із заміни водогону (заміна застарілих аварійних труб на нові поліетиленові). Після завершення даної роботи планується влаштування тротуару. Вибачте за незручності!

75-річчя визволення України

Гніванська міська рада та КЗ ЦКД "Калина" запрошують на літературно-музичний захід, який відбудеться 28 жовтня о 12.00 год. в актовій залі Ради ветеранів.

Відсьогодні 1000-гривнева купюра уже в обігу!

Національний банк України 25 жовтня 2019 року ввів у обіг банкноту номіналом 1 000 гривень. За словами Голови Національного банку, ключові переваги введення в обіг нової банкноти номіналом 1 000 гривень – підвищення зручності розрахунків та скорочення витрат на виготовлення та оброблення банкнот. Поява нової банкноти зменшує середню кількість банкнот, які доводиться носити із собою, і спростить розрахунки та заощадження.

На засіданні Клубу голів ОТГ обговорили дуже важливі питання розвитку громади

Гніванський міський голова Володимир Кулешов взяв участь у роботі Клубу голів ОТГ, який проходив 25 жовтня у Вінниці. На засіданні клубу обговорювалися питання адміністративно-територіального устрою Вінницької області за участі керівництва області та голів інших громад.

Прогноз погоди на 23-26 жовтня 2019 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 23-24 жовтня очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Місцями туман. Вітер південно-західний, з переходом на південний, 3-8 м/с. Температура повітря: вночі 7-12° тепла, вдень 15-20° тепла.

День козацтва та захисника України відсвяткували у Гніванській ОТГ

18 жовтня в рамках відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва на подвір’ї Центру позашкільної освіти «Простір» відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». Свято несло напрямок патріотичного виховання, спортивних змагань та розважальних програм. Особливістю було те, що учасники мали змогу здати нормативи на присвоєння «козацького рівня» - І,ІІ,ІІІ,ІV.

Добрі вчинки небайдужих мешканців громади

По вулиці Карпенка проживає 81-річна бабуся Пастух Світлана Валеріївна разом з дочкою, яка дуже хворіє та потребує постійного догляду лікарів. Через стан здоров’я Світлана Валеріївна не в змозі самостійно утримувати присадибну ділянку, яка з роками заросла хащами. За ініціативи небайдужого мешканця Василя Бухова, який завжди долучається до хороших справ громади, було організовано прибирання навколо будинку бабусі.