З Днем Гідності та Свободи України!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи, яке встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

Увага! Планові відключення електроенергії

За повідомленням СО «Тиврівські ЕМ» 21 листопада з 10.00 до 16.00 год. у зв’язку із ремонтними роботами буде знеструмлено: вул.Терешкову, вул.Козацьку та частину вул. Перемоги.

У Гніванському ЦПМСД відкрили оновлену лабораторію!

19 листопада в приміщенні Гніванського центру первинної медико-санітарної допомоги відбулося відкриття оновленої лабораторії, яка протягом десятиліття не ремонтувалася. Дана лабораторія необхідна задля якісного проведення медичних аналізів, що допоможе встановити або уточнити діагноз та визначити ступінь тяжкості хвороби. Також проведення даних робіт є обов’язковою вимогою відповідно до Угоди між Центром та Національної службою здоров'я України для подальшого фінансування медичного закладу.

Напередодні сесії відбулися засідання постійних комісій міськради

У ході підготовки до чергової сесії Гніванської міської ради відбулися засідання постійних комісій міськради. 18 листопада в кабінеті міського голови комісією з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва було розглянуто питання бюджету громади, а комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та соціального захисту населення - питання порядку денного на відповідність чинного законодавства України.

Учні класу гітари Гніванської ДМШ - лауреати 2 та 3 ступенів

16 листопада у м. Боярка Київської області в черговий раз відбувся Всеукраїнський конкурс гітаристів "Боярський Хрещатик-2019". Серед учасників багатьох міст України, а саме Києва, Хмельницького, Миколаєва та ін., учні класу гітари Гніванської ДМШ зайняли почесні призові місця: Чміль Михайло - Лауреат 2 ступеню, Грабовський Артем - Лауреат 2 ступеню, ансамбль гітаристів - Лауреат 3 ступеню, Карук Валентин - Дипломант. Вітаємо лауреатів!!!

Вітаємо переможців Громадського бюджету 2019

Друзі! 14 листопада завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету 2019 із загальною вартістю 200000 грн. Голосування тривало з 31 жовтня по 14 листопада. Нагадаємо, що мешканцями громади було подано 12 проєктів, 11 з яких було допущено до голосування. У голосуванні прийняли участь близько 3 - ох тисяч мешканців Гніванської ОТГ. Одна людина мала змогу проголосувати одночасно за 3 проєкти. Обробка оффлайн голосів тривала з 15 по 18 листопада.

Ботмерівська гімнастика для вчителів початкових класів, психологів закладів освіти ОТГ

15 листопада на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Гнівань було проведено майстер-клас із Ботмерівської гімнастики для вчителів початкових класів, вихователів, психологів закладів освіти Гніванської ОТГ. Гість із далекої Швеції Йоран Петерсон, член Міжнародної Ботмерівської Асоціації, ознайомив присутніх із основними положеннями вальдорфської педагогіки. Вправи, презентовані гостем, допомагають розкрити внутрішній світ учня, сприяють розвитку індивідуальності дитини. Також ця гімнастика стабілізує координацію та чіткість рухів, формує правильне дихання.

У ДМШ відбувся 10-й конкурс ім. Ірини Кириліної

Вчора Гніванська ДМШ зустріла конкурсантів з різних куточків України на Ювілейному 10 конкурсі імені Ірини Кириліної, чудового композитора, заслуженого діяча мистецтв України.