22 вересня гніванчани відсвяткували День міста та відкриття Тижня сталої енергії

22 вересня гніванчани відсвяткували 390-річницю з дня заснування міста Гнівань. Цьогоріч свято Дня міста вдруге відбулося разом із відкриттям Тижня сталої енергії. Тиждень сталої енергії проходить вдруге у м. Гнівань протягом 22-28 вересня у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

У Гнівані відкрили новозбудоване футбольне міні-поле

21 вересня відбулося урочисте відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території найбільшого навчального закладу Гніванської ОТГ - Гніванського Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2».

Відбулося урочисте освячення годинника-курантів на вежі Санктуарію Св. Йосифа

21 вересня відбулося урочисте освячення годинника-курантів на вежі Санктуарію Св. Йосифа. Нагадаємо, що кошти на купівлю і встановлення годинника були зібрані меценатами та небайдужими мешканцями нашої громади. Також до збору долучилась дружня партнерська громада гміни Сухи Ляс, яка зібрала 3000 злотих для доброї справи.

Увага !  Із 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити рахунків для сплати податків

Фінансовий відділ Гніванської міської ради повідомляє, що з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN згідно постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка   (IBAN) в Україні».

Школа-гімназія: "Ми за мир у всьому світі!"

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний День миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений зміцненню миру як у відносинах всередині держави, так і у відносинах між усіма державами і народами. До відзначення цього свята щороку долучається і наша гімназія. Напередодні  Дня миру загін «Милосердя» виготовив колаж «Ми за мир», керівник Г.І.Бевза.

19 вересня відбулася ІІ прес-конференція проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

Місто Гнівань продовжує реалізацію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Це найбільший проект, який реалізовувався у Вінницькій області, за підтримки Європейського союзу.

Проводиться асфальтування ділянки дороги в с. Могилівка

За співфінансування директора ТОВ «Демидівський граніт» Петра Толкача та комерційного директора, депутата Гніванської міської ради Володимира Прідолоби проводяться роботи з асфальтування однієї із проблемних ділянок дороги в с. Могилівка. Роботи виконує Жмеринський райавтодор на замовлення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Учні НВК взяли активну участь у творчому конкурсі "Гніванська ОТГ без сміття – запорука чистого довкілля"

З метою популяризації і пропаганди питань захисту навколишнього природного середовища,  енергоефективності  та енергозбереження серед учнів Гніванської міської об’єднаної територіальної громади відбувся творчий  конкурс «Гніванська ОТГ без сміття – запорука чистого довкілля»  в рамках Тижня сталої енергії.

Чергове засідання виконкому міської ради

В даний час в кабінеті міського голови відбувається чергове засідання виконкому Гніванської міської ради. Членами виконавчого комітету було розглянуто та затверджено 14 питань, основні з яких: стан соціального захисту населення на території міської ради; складання проекту бюджету Гніванської   міської об’єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2020 рік та прогнозу місцевого бюджету на 2021-2022 роки; затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» та його віддалене робоче місце;