Вітаємо вчителів-логопедів з професійним святом!

У Міжнародний День логопеда ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!

У Гніванській ДМШ вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щороку 9 листопада своє професійне свято відзначають усі працівники культури та майстри народного мистецтва.  Сьогодні, 13 листопада, на святковий захід,який відбувся у Дитячій музичній школі зібрались усі діячі культури нашої громади. Захід пройшов у форматі «чаювання», де присутні мали змогу ще ближче познайомитись один з одним, адже наша вже об’єднана територіальна громада поповнилася новими діячами культури.

"Твоє здоров’я – у твоїх руках"

Місячник по здоровому способу життя відкрили учні 7-А класу разом із своїм класним керівником Шпаченко І.Ю. Учасники заходу, а саме: Панова А., Жикевич В., Бенедик О., Бурлачук А., Яковенко Д., Павлик В., Пугач О., Машталяр С., Руснак І. нагадали всім присутнім на заході «Твоє здоров’я – у твоїх руках» про чинники, які впливають на здоров’я людини, а також змістовно розповіли про шкідливість таких улюблених всім школярам смаколиків як: шоколад, чіпси, солодкі газовані напої…

Увага! Відключення електроенергії

СО «Тиврівські ЕМ» надали повідомлення про відключення електроенергії. 14 листопада 2018 року з 9.30 до 14.00 год. у зв'язку з проведенням ремонтних робіт буде припинено електропостачання по вул. Амосова.

У 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними громадами – Президент

Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку акцентував на важливості утворення об’єднаних територіальних громад по всій Україні до проведення місцевих виборів у 2020 році.

На території села Грижинець проведено осінній місячник з благоустрою

Скориставшись сприятливою погодою, 8 листопада 2018 року, учні школи, вчителі, жителі села, підприємці вийшли на прибирання вулиць, зупинок, пам'ятника, клумб. Учні школи виявили бажання прибрати не тільки шкільну територію, а й центральну вулицю села.

Вітаємо місто-партнера з Днем Незалежності Польщі!

У цей урочистий день вітаємо наших польських партнерів Гміну Сухи Ляс з Днем Незалежності! Бажаємо вам процвітання громади та країни, розвитку польської народності та культури, мудрого використання вашої свободи і об’єднання в досягненні спільних цілей!

Що робити з опалим листям? Методичні рекомендації населенню

Восени у нас прийнято спалювати опале листя, навесні – торішню траву. В пік весняного і осіннього палів повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Чи є така звичка тисяч українців нормою? Яка шкода завдається людям і довкіллю від спалювання рослинних залишків? Яким чином караються порушення? І що ж робити з опалим листям?

День української писемності та мови

За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця - послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови. Існують версії, що раніше на території України застосовували кілька видів писемності, деякі з них використовували грецьку абетку або латиницю. Сучасний алфавіт української мови здебільшого складається з аналогів грецьких літер і декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця.