ЧИ Є РОЗУМНА АЛЬТЕРНАТИВА  СПАЛЮВАННЮ ОПАЛОГО ЛИСТЯ?

ЧИ Є РОЗУМНА АЛЬТЕРНАТИВА СПАЛЮВАННЮ ОПАЛОГО ЛИСТЯ?

Так, існує! Найбільш ефективним по відно­шенню до довкілля шляхом утиліза­ції опалого листя є компостування . Метод компостування є безпечним способом переробки листя та інших органічних відходів, що не шкодить довкіллю. Компост з харчових відходів та дворового сміття на задньому дворі може значно зменшити необхідність утилізації таких відходів місцевими органами влади та зменшити кількість сміття, що викидається на сміттєзвалище.

Увага! Відключення електроенергії

СО «Тиврівські ЕМ» надали повідомлення про відключення електроенергії. 1-2 листопада 2018 року з 9.30 до 17.00 год. у зв'язку з проведенням ремонтних робіт буде припинено електропостачання по таких вулицях: вул. Перемоги, Гагаріна, Садова, Молодіжна.

Увага! Гніванський ЦПМСД інформує:

Змінено графік надання невідкладної медичної допомоги, а саме: 8.00 - 18.00 год. - прийом громадян в черговому кабінеті невідкладної медичної допомоги за адресою: м. Гнівань, вул. Соборна, 89,приміщення ЦПМСД ;

Засідання виконавчого комітету 30 жовтня 2018 року

30 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконкому Гніванської міської ради. На порядок денний було винесено 18 питань, головні з яких: • «Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту сільського будинку культури села Демидівка»;

Мистецький захід "Вклонімося великим тим рокам"

Сьогодні, 30 жовтня, в актовій залі Ради ветеранів відбувся мистецький захід, приурочений Дню визволення України від нацистських загарбників.  Захід розпочався з нагородження міським головою почесною грамотою Дідура Олександра Устиновича та медалями Боцвіна Савелія Терентійовича, Мельника Григорія Івановича та Лісового Анатолія Володимировича.

Більш як на 50 тисяч гривень зібрали та доставили допомогу на передову в АТО міський голова та голова ГО «Гніванчани» Гніванської ОТГ.

Це вже п’ятнадцята спільна подорож Володимира Кулешова та Анатолія Дрозда з допомогою бійцям  на передову за чотири роки. З початку протистояння агресорам вони щороку по декілька разів їдуть до захисників Батьківщини, аби доставити необхідні бійцям речі та підтримати морально. Географія їх мандрівок на буремний Схід складає майже всю лінію конфлікту: Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Сватове, Старобійськ, Щастя,  Маріуполь, Широкіне, Гранітне, Старогнатівка та ін.

Стартував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

З метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний одинадцятий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).

Шановні мешканці!

Гніванська міська рада вкотре просить цінувати те, що робиться для краси і зручності кожного із нас. Будь ласка, не пошкоджуйте майно громади, придбане за ваші ж кошти! Майте повагу до себе та своїх земляків!

Знову палять!

Для забезпечення належного санітарно-епідеміологічного благополуччя громади 23 жовтня працівниками Гніванського відділення поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Гніванської міської ради та небайдужими мешканцями нашого міста відбувся рейд по виявленню осіб, які порушили правила благоустрою громади, спалюючи опале листя та сміття на своїх угіддях.