Барська міська рада запрошує 20-21 жовтня на ІІ Міжнародний фестиваль-ярмарок APPLE BAR.

Місто Бар на Вінниччині готується відкрити перед вами усі грані смаку яблуневої продукції. У програмі фестивалю: - ярмарок яблук, саджанців та насіння; - парад автентичної подільської кухні та старовинних страв з яблука; - різноманіття гастрономічної продукції; - містечко народних промислів, відродження традицій славнозвісної Барської кераміки; - яскрава концертна програма за участі місцевих фольклорних колективів, Віктора Пашника та народного артиста України Миколи Янченка - багато інших приємних сюрпризів. Вхід вільний.

Засідання архітектурної ради у Вінниці

9 жовтня 2018 року у м. Вінниці відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури у Вінницькій області, на якому було розглянуто Детальний план території під будівництво «Сонячної електростанції» на земельній ділянці в м. Гнівань по вул. Максимовича (поле біля Грижинецького кладовища), заслухано висновки відповідних служб району та області, зокрема санепідемстанції, Департаменту екології, Управління держгеокадастру у Вінницькій області, а також архітекторів, які брали участь у виготовленні даного проекту.

Міська рада звернулася до СБУ

У зв'язку з останніми подіями та звинуваченням Гніванського міського голови у "кришуванні" "Гніванського кар'єру", який, зі слів "активістів-патріотів" причетний до будівництва Кримського мосту. Міська рада звернулася з листом до Служби безпеки України, щоб отримати достовірну інформацію.

Дотримуйтесь правил користування газом та поводження з газовими приладами!

Напередодні опалювального сезону 2018-2019 років компанія «Вінницягаз» звертається до усіх споживачів природного газу із проханням пам’ятати та дотримуватися простих правил безпеки під час використання газу у побуті.  За вісім місяців поточного року в Україні зафіксовано 37 аварій, пов’язаних з порушенням правил користування природним газом, 2 вибухи, 39 отруєнь чадним газом. Постраждали 76 осіб, в тому числі в 41 випадку із смертельним кінцем.

Вітаємо зі Всесвітнім днем пошти!!!

Шановні працівники поштового зв'язку!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!  Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. Зі святом!

168 творчих робіт учнів Гніванської ОТГ стали учасниками міського конкурсу «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»

10-19 вересня у місті Гнівань тривав міський творчий конкурс  «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»  у рамках проекту Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

У Гнівані розпочали ремонт залізничного мосту

Служба автомобільних доріг за співфінансування Гніванської міської ради розпочала ремонтні роботи на мосту через залізничну дорогу. Даний відрізок дороги вже давно потребував ремонту, але у Служби автомобільних доріг, як завжди, не вистачало коштів. Згідно ЗУ «Про внесення зміни до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» Гніванська міська рада долучилася до співфінансування ремонтних робіт на даній ділянці дороги.

Звернення міського голови стосовно останніх подій у місті

Шановні мешканці Гніванської ОТГ! Хочу надати інформацію стосовно останніх хуліганських подій, які відбулися в міській раді в день проведення сесії. Перш за все, дякую всім небайдужим, які в телефонному режимі та при особистих зустрічах виразили підтримку апарату міської ради і зокрема мені. За декілька днів таких дзвінків було сотні. Тому розумію, що не дивлячись на неприємний інцидент, більшість земляків розуміє та підтримує наш напрямок розвитку Гніванської ОТГ.

Вітаємо із професійним святом усіх юристів!

Юрист – це не професія, а покликання людини. Це людина, яка зможе вирішити будь-яку проблему справедливості. І саме в цей день відзначаємо професійне свято. Дозвольте привітати Вас і побажати успіхів, удачі і благополуччя. Спасибі Вам за професіоналізм і турботу про людей!