І знову про сміття

Ось таку картину майже щодня бачать працівники комунальної служби та перехожі. Дуже часто люди викидають домашнє побутове сміття в урни, які стоять по центральній вулиці міста. Така проблема виникає через те, що люди, які йдуть рано на роботу, просто не мають куди викинути сміття, адже біля їхніх будинків не встановлені сміттєві баки.

Директори шкіл зібралися в кабінеті міського голови.

12 грудня відбулась робоча нарада з директорами шкіл Гніванської ОТГ, стосовно вирішення організаційних питань а саме: створення відділу освіти в м. Гнівані; організації харчування дітей в школах; передачу майна з балансу Відділу освіти Тиврівської РДА на баланс новоствореного відділу освіти в Гніванській ОТГ; організацію платного харчування для дітей, які не користуються пільгами; проблемні питання відповідно до нововведень нового Закону України «Про освіту» та ін.

ФК "Гнівань" відвідали Польщу

9-10 грудня молодші гравці ФК "Гнівань" приймали участь у футбольному турнірі присвяченому дню св. Миколая, що відбувся в Гміні Сухи Ляс у Польщі.

Небезпечна ожеледиця

Після вчорашнього випавшого снігу на вулицях міста дуже слизько.Від самого ранку комунальна служба активно здійснює посипку вулиць,прибудинкових територій, тротуарів.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів.

В Україні працює національна дитяча "гаряча" лінія.

Створення окремої «гарячої лінії» з дитячих питань стала відповіддю на кількість запитів, які були отримані протягом останніх років на Національну «гарячу лінію» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей – у 2011 році понад 6 тисяч телефонних звернень надійшли від самих дітей або з дитячих питань, що становить половину усіх дзвінків, за підсумками 2012 року таких дзвінків також близько половини від загальної кількості – близько 5 тисяч.

Вітає з Днем Збройних Сил України!

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажає Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Вітаємо волонтерів зі святом!

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.