Переможці без переможених. Або ж виставка кішок «Мяу».

15 вересня площу біля Гніванського Будинку культури заполонило нашестя пухнастиків. Люблячі господарі принесли більше 30 домашніх улюбленців, аби ті взяли участь у щорічній виставці- конкурсі котів, що має назву «М’яу». Руденькі, смугасті, пухнасті і зовсім лисі, породисті та «безпорідні» – всі з гідністю пройшли відбір і в рівній мірі мали змогу на свою омріяну перемогу .

Про відключення електроенергії

СО "Тиврівські електричні мережі" повідомляють, що 22 вересня  буде проводитись планова розчистка траси в м. Гнівань.

У Тиврові відбулись районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

9 вересня в смт. Тиврів, на День фізичної культури і спорту були проведені районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Успішно виступили на цих змаганнях гніванчани. В змаганнях  з шахів серед жінок: