Завершився турнір "Літо з футболом"

Завершився турнір "Літо з футболом"

З 10.06 по4.07в м.Гнівань проходив відкритий турнір з міні-футболу"Літо з футболом"серед юнаків 2002-2004 р.н.Організували змагання Тиврівська РДЮСШ та ГО"Спортивна Рада м.Гнівань".В змаганнях прийняли участь 8 команд нашого р-ну.Три місцеві, а також з Грижинець,Тростянця,Ворошилівки,Строїнець та Селища.Перемогла команда Реал,що представляла центр міста.Друге місце Ліон-Терешковський масив.Третє -Селище. Кращий бомбардир -Бедловський Дмитро -19 голів.Кожен учасник отримав грамоти.А призери медалі.Переможці були нагороджені перехідним кубком.Чекаємо нових турнірів.

До відома жителів громади

До відома жителів громади

Талановиту молодь та відомих артистів утретє об'єднає фестиваль "Пісенний Спас" ім. В. Шинкарука Втретє з 17 по 20 серпня у Житомирі відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука. Організатори запрошують талановитих молодих людей взяти участь у конкурсній програмі в 3-х номінаціях: "виконавець естрадної пісні", "виконавець авторської пісні", "конферансьє (ведучий)":

У Гнівані відбудеться прийом громадян щодо повернення коштів за субсидію.

У Гнівані відбудеться прийом громадян щодо повернення коштів за субсидію.

29 червня з  10-00 до 13-00 год. в приміщенні Гніванської міської ради буде проводитися прийом громадян фахівцем Управління праці та соціального захисту населення Тиврівської РДА, щодо виплати зекономлених коштів наданих державою на енергоносії. При собі мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код (оригінал та ксерокопію), номер соціального рахунку (картка на яку Ви отримуєте пенсію та різні соціальні виплати). У разі відсутності соціального рахунку кошти будуть повертатися через поштове відділення.

У місті продовжують встановлювати зупинки громадського транспорту.

У місті продовжують встановлювати зупинки громадського транспорту.

 Роботи по благоустрою міста продовжуються. Нещодавно по місту з’явилося 2 нові зупинки громадського транспорту по вул. Соборній (біля пожежної частини та в районі Універмагу).Також за проханням депутата Гніванської міської ради Ірини Стужук ще 2 зупинки встановлено біля вул. Амосова (бувша Лазо).

У ГНІВАНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

У ГНІВАНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Відбулась сесія міської ради

Відбулась сесія міської ради

 21 червня ввідбулась чергова сесія Гніванської міської ради. Серед важливих питань були : «Виділення коштів Гніванському ВП для установки на автомобіль газобалонного обладнання », «Встановлення на території Гніванської міської ради  ставок  єдиного   податку  для  фізичних   осіб - підприємців на 2018 рік», «Розміщення зупинок маршрутного транспорту на території міста»; «Затвердження проектно-кошторисної документації: «Реконструкція дорожнього покриття  по вул. Козацька», «Реконструкція комплексного благоустрою мікрорайонів (вул. Європейська від лісу до вул. Соборна», «Реконструкція дорожнього покриття по вул. Ярослава Мудрого», «Реконструкція дорожнього покриття по вул. Гулевич». та ін.

Футболісти ФК "Гнівань" продемонстрували нову форму  з символікою клубу.

Футболісти ФК "Гнівань" продемонстрували нову форму з символікою клубу.

Громадська організація «Спортивна рада» активно займається розвитком спорту у м. Гнівані. Нещодавно, відповідальним за спортивну секцію з футболу Олександром Цехмейстром було розроблено логотип та герб ФК «Гнівань», символіку якого було нанесено на нову футбольну форму. Керівництво «Спортивної ради» висловлює щиру подяку від дітей та від себе особисто Гніванській міській раді та міському голові Володимиру Кулешову за виділені кошти і постійну підтримку спорту в місті та допомогу у проведенні різного роду спортивних змагань. 

Корисні посилання