У Вінниці відбудеться виставка талантів дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе"

З 12 по 20 квітня 2018 року у Вінницькому краєзнавчому музеї проходитиме виставка робіт учасників ХХVI обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе ".

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.

Центр реабілітації "Джерело" готується до Великодня

З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Великдень. Він, як сказано в ірмосі 8 пісні пасхального канону утрені: “Цар і Господь, празників. Святі Отці Церкви особливо підкреслюють значення і велич цього свята. «Пасха в нас — це празників празник і торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, не тільки людські, але й Христові, що в його честь відбуваються, наскільки сонце перевищує звізди», — йдеться у пасхальному слові святого Григорія Богослова.торжество торжеств”.

«Веселі перегони» на Гніванській міській СЮТ.

7 квітня світова спільнота відзначала День здоров'я. У цей день і у Гніванській міській станції юних техніків вихованці  мали змогу проявити свої сили та хист у спортивних естафетах під назвою «Веселі перегони». Діти заскучали за теплим сонечком та іграми на вулиці, тому проявили високу активність, адже добре розуміють, що заняття спортом на свіжому повітрі дуже корисні для зростаючого організму поряд із здоровою їжею та прогулянками.

Зробимо місто чистішим!

Сьогодні та вчора колектив Гніванської міської ради приєднався до весняної акції з благоустрою Гніванської ОТГ. Працівники прибрали прилеглу територію міської ради. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції.

Гніванська бібліотека №3 долучилася до акції з прибирання міста

До акції озеленення свого міста долучилася і Гніванська бібліотека №3. Нами було посаджено на прилеглій території бібліотеки 12 кущів бузку, що були подаровані вдячними читачами. Завідувач бібліотеки щиро дякує всім , хто допомагав в цьому процесі.