Пам'ять про голодомор

25 листопада на Гніванській міській станції юних натуралістів відбувся захід - реквієм пам'яті жертв голодомору. О 16.00 діти запалили свічки і понесли додому жаринки живого вогню на знак того, що пам'ять про ті страшні дні жива. Горить свіча і огортається журбою. Осінній день промерзлою ходою  у серце стука. Пам'ять про померлих замучених голодним тридцять третім...

У Вінниці відбувся форум патріотичних справ

23 листопада 2017 року на базі Вінницької академії неперервної освіти відбувся обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді “Ми-українці”.

Щодо відключення електроенергії

СО "Тиврівські електричні мережі" повідомляють, що в понеділок 27 листопада з 10-00 до 16-00 год. будуть проводитись ремонтні роботи у м. Гнівань. В результаті чого буде знеструмлено вул. Коцюбинського та частину вул. Соборної (від пошти до містка).

Юні волонтери відвідали Вінницький госпіталь

Юні волонтери Гніванської міської станції юних натуралістів поновили в новому навчальному році співпрацю з вінницьким госпіталем. 8 листопада юні травознаї в концертній формі розповіли бійцям АТО про лікарські рослини і провели спільний майстер-клас по виготовленню брелка для ключів на зрізах дерев, по закінченню якого всі дружно смакували фірмовий трав'яний чай з коржиками.

Вибори закінчились-асфальтування продовжується

Асфальтуванням вулиці Гулевич (бувша Баумана) закінчились заплановані  міською радою у 2017 році роботи по асфальтуванню. Дана вулиця з’єднує центральну вулицю міста з вул. Перемоги. Протяжність 550 м. ширина 4,5 м. Всього у 2017 році міська рада заасфальтувала 5 вулиць, 3 площі, 3 тротури, а це 13 тис.822  м²  асфальтового покриття.

Подорож до країни прав та обов’язків.

З такого  запитання розпочався правовий всеобуч для учнів середнього і старшого шкільного віку Гніванської міської станції юних техніків, присвячений річниці підписання Україною конвенції ООН «Про права дитини».

Відбулась перша установча сесія Гніванської ОТГ

Перша установча сесія Гніванськоїи об'єднаної територіальної громади відбулася 17 листопада 2017 року, де головою Гніванської міської виборчої комісії було оголошено результати місцевих виборів, що відбулися 29 жовтня 2017 року щодо обрання голови та депутатського корпусу.

«Мій край - моя земля очима сучасників»

Саме з такою назвою 17-19 листопада у м. Миколаїв відбулася восьма краєзнавча конференція учнівської молоді. Вінницьку область представляли учні-краєзнавці школи-гімназії №2 Сіра Анна та Матвієнко Наталія, керівник – відомий історик, краєзнавець Коваль Олександр Іванович.

Головний рятувальник області зустрівся з керівниками Гніванської ОТГ

15 листопада начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук зустрівся з головою Гніванської ОТГ Володимиром Кулешовим та першим заступником Тиврівської РДА Віктором Бойко.