На стражі правопорядку

На стражі правопорядку

Василик Володимир Вікторович - начальник Гніванського міського відділення поліції. Народився 29.12.1980 р. у м. Вінниця.  У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, а в 2010 році - Академію управління МВС. В 2014 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь «Кандидат педагогічних наук». З 2002 по 2016 рік працював на посаді оперуповноваженого відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю та згодом очолював даний підрозділ. В червні 2016 року був призначений на посаду начальника Гніванського відділення поліції Жмеринського ВП ГУ НП у Вінницькій області.

Громадянин США з великим українським серцем і любов’ю до рідного міста

Громадянин США з великим українським серцем і любов’ю до рідного міста

Анатолій Кучер днями відсвяткував день народження. Нашому земляку виповнився 51 рік. Протягом останніх років Анатолій, проживаючи в США, є членом громадської організації «Гніванчани» та активно допомагає вирішувати нагальні проблеми нашого міста.

Міжнародна конференція

Міжнародна конференція

19 червня відбулася міжнародна конференція "Угода мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра", у якій взяли участь близько 300 представників з понад 100 українських міст.  

Підписано партнерську угоду про співпрацю

Підписано партнерську угоду про співпрацю

   Як раніше повідомлялося, міська рада активно проводить роботу в пошуку міжнародних партнерів. І результатом цієї діяльності стало спілкування з Польськими партнерами, яке призвело до підписання Угоди про співпрацю.

«Перший крок від созалежності»

«Перший крок від созалежності»

15 липня в читальному залі гніванської міської бібліотеки №3 був проведений тренінг «Перший крок від созалежності», організатором якого була гніванський психолог-консультант Ольга Басіста та співорганізатором –завідувач бібліотеки Наталія Вітряк.Щоб знати , як лікувати хворобу , перш за все потрібно встановити діагноз.То що ж таке созалежність? Схильні ви до неї чи ні? Що робити і до кого звертатися, якщо не можете впоратися самостійно? На ці питання дали відповідь Олег Василенко- експерт по питаннях залежності та созалежності , співробітник Міжнародної Антинаркотичної Асоціації та Олексій Савелюк представник Міжнародної антинаркотичної Асоціації. Созалежність це хвороба первинна, прогресуюча, хронічна, рецидивна і смертельна. Вона має свої стадії і потребує лікування або ж допомоги спеціалістів. Ось про те де і як отримати кваліфіковану допомогу розповідали вінницькі спеціалісти. Також на тренінгу розглядалися питання про деструктивні ролі в родині і, що з ними робити , чому залежний знову і знову йде вживати, розповідалось про неправильну поведінку членів сім’ї в якій проживає залежний. Зустріч пройшла цікаво та змістовно, після тренінгу користувачі бібліотеки мали змогу отримати безкоштовно консультації спеціалістів в приватному порядку. Першим кроком до одужання , стверджує Олег, є усвідомлення того, що проблема ця є, її не потрібно боятися або ж соромитися, і вона з допомогою спеціалістів – вирішувана. Завідувач бібліотеки висловлює щиру подяку Олегу Василенко, Олексію Савелюку та Ользі Басістій за щирість, відкритість професіоналізм та бажання допомогти людям, що попали у важку життєву ситуацію. Здоров’я Вам та наснаги у Вашій нелегкій праці.  

Вулицю Перемоги готують до асфальтування

Вулицю Перемоги готують до асфальтування

Вже завтра розпочнеться асфальтування частини вулиці Перемоги, що з'єднує дві вулиці Соборну та вул. Миру. Наразі проведено грейдерування та підсипку щебенем.

В Грижинцях святкували  Івана Купала

В Грижинцях святкували Івана Купала

7-го липня в селі Грижинці відбулося святкування Івана Купала. Дане свято організоване сільським будинком культури на чолі з директором Лілією Помикаловою, за підтримки Гніванської міської ради.Свято пройшло за всіма традиціями – з вогнищем, вінками, піснями і танцями.Місцеві артисти смішними виставами, піснями, майстеркласами та різними конкурсами розважали всіх присутніх. За традицією свято закінчилося запалюванням Купальского вогнища.

Корисні посилання