Переможці без переможених. Або ж виставка кішок «Мяу».

15 вересня площу біля Гніванського Будинку культури заполонило нашестя пухнастиків. Люблячі господарі принесли більше 30 домашніх улюбленців, аби ті взяли участь у щорічній виставці- конкурсі котів, що має назву «М’яу». Руденькі, смугасті, пухнасті і зовсім лисі, породисті та «безпорідні» – всі з гідністю пройшли відбір і в рівній мірі мали змогу на свою омріяну перемогу .

Про відключення електроенергії

СО "Тиврівські електричні мережі" повідомляють, що 22 вересня  буде проводитись планова розчистка траси в м. Гнівань.

У Тиврові відбулись районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

9 вересня в смт. Тиврів, на День фізичної культури і спорту були проведені районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Успішно виступили на цих змаганнях гніванчани. В змаганнях  з шахів серед жінок:

І знову про туалет в центрі міста

Вкотре чуємо про те, що міська рада не думає про гніванчан, бо не хоче збудувати туалет в центрі міста. З приводу цього пояснюємо, що питання туалету в центрі міста в районі торгівельних місць на тимчасовому ярмарку розглянуто більше п’яти років тому.

Пишемо стратегію разом

Яким бути нашому місту? Що, де і як будувати? Який архітектурний стиль обрати для реалізації комплексного благоустрою вулиць міста? Кому це вирішувати? Міському голові, депутатам, пересічним мешканцям? Відповідь на ці запитання проста: вирішувати всім разом. Ось тільки як поєднати бажання всіх мешканців та як визначити пріоритетність прийняття рішень?