Прогноз погоди на 11-14 березня 2020 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 11-12 березня очікується хмарно з проясненнями, 11.03 вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ, 12.03 без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, 11.03 вдень пориви 15-20 м/с. Температура: 11.03 вночі 0-5° тепла, вдень 5-10° тепла, 12.03 вночі 1-6° тепла, вдень 12-17° тепла.

Володимир Кулешов та Анатолій Дрозд взяли участь у роботі конференції

На початку березня у Вінниці в HUB «Місто змістів» відбулася конференція «Твоя громада майбутнього: Як зробити українське село SMART?» Розмову вели у формі дискусійних панелей, учасниками яких були керівники області, науковці, економісти, керівники компаній, громадських організацій та асоціацій, напрямком діяльності яких є розвиток громад і територій, а також екологія та органічне виробництво. Своє бачення як розвивати сучасне село презентували спеціалісти і в галузі переробки сміття, і вирощення енергетичних культур тощо.

Публічне обговорення змін до Конституції України відбулося днями у Вінниці

2 березня у Вінниці на засіданні Ради розвитку громад і територій при Вінницькій обласній державній адміністрації відбулося публічне обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації. Захід проводився за спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад та територій України.

Увага! Оголошення

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України Гніванська міська рада повідомляє, що   11 березня 2020 року о 14.00  в приміщенні Ради ветеранів відбудеться публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської міської об‘єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Рада ветеранів звернулась до мешканців ОТГ

3 березня 2020 року відбулося засідання членів організації «Рада ветеранів» (м. Гнівань). На засіданні було розглянуто ряд питань, основним із яких було реформування медичної галузі в ОТГ, про що і розповів запрошений гість, головний лікар ЦПМСД - Микола Сташук.

Пам’ятка про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу

Міністерством охорони здоров’я розроблено "пам’ятку про самоізоляцію" для тих, хто приїхав із країн, де зареєстровані випадки коронавірусу. Таким особам рекомендують пройти "обсерватор у домашніх умовах", зменшивши контакти з родичами та іншими людьми, щоб запобігти можливому поширенню інфекції.

ОГОЛОШЕННЯ!! ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ КВІТИ В СВЯТКОВІ ДНІ 8 БЕРЕЗНЯ!

Для впорядкування торгівлі квітами в святкові дні 8 березня організовується торгівельна ярмарка з продажу квітів з 6.03.2020 року по 8.03.2020 року включно. Розпорядником ярмарку призначено комунальне підприємство КП «Гніваньводопостач». Для отримання іНформації щодо умов участі у ярмарку та отримання дозволу просимо Вас звертатись до керівництва КП «Гніваньводопостач» з заявою про участь у ярмарку.